Wedding date: 7. July

Lucie & Tobias

7.7.2012 / PŘED BOHEM PRONESENÝ SLIB LÁSKY
“Srdečně děkujeme celému týmu uniquewedding za přípravu a organizaci naší krásné svatby. Všem třem profesionálům, kteří se o nás a naše hosty v sobotu 7. 7. 2012 starali, patří nejen poděkování, ale naše velké uznání: Radka byla zdánlivě na pěti místech najednou a přesto nešetřila úsměvem a šířila pohodu. Kari odváděla skvělou práci jako moderátorka, organizátorka “davu”, byla vždy milá, aktivní a usměvavá. Zejména Soňa si během příprav “užila” svoje a odvedla skvělou práci jak po stránce profesní – tedy produkční – tak po stránce lidské. Byla nám velkou oporou při řešení všech organizačních věcí, věnovala velkou pozornost každému detailu,

přispívala mnoha nápady, kteréčerpala ze svých hlubokých zkušeností a mohli jsme se na ní 100% spolehnout. Musíme pochválit také databázi dodavatelů jednotlivých služeb, kterou agentura disponuje a kterou jsme během tohto dne využili. Ohlídat, sladit a zorganizovat všechny dodavatele, byl velký úkol, který agentura zvládla skvěle.

Všem, kteří zvažují, že služby tohoto sehraného a profesionálního týmu využijí, jej můžeme jen doporučit – už během příprav zjistíte,že jsou prostě k nezaplacení a během svatebního dne o vás i vaše hosty bude skvěle postaráno, vy nebudete řešit nic a budete se moci soustředit na to, co je ten den důležité: na sebe, Vašeho partnera, rodinu a přátele.”

Lucie & Tobias

Most Recent Entries