Svatba na klíč

Vyřízení dokumentace, zajištění obřadního místa, vyúčtování hostiny či jiné papírování jsou příklady momentů, které více či méně narušují slavnostní náladu snoubenců. Ovšem jsou zde i další „maličkosti“, od stylingu nevěsty k přepravě svatebních darů.…o nic z toho se nemusíte starat. Od toho jsme tady přece my.

Inspirace

Někdo má o svém svatebním dni jasno již mnoho let a stačí mu jen zkorigovat své představy s ohledem na svého partnera. Mnozí si však vytvářejí obraz své svatby, až když se stane aktuálním tématem. Chtěli bychom vám pomoci se svatební inspirací a přispět několika tipy, jak by vaše svatba mohla vypadat a kde by se mohla konat.

Individuálni přístup

Nebojte se originality a kreativních nápadů. Můžete si být jisti, že vás v tomto ohledu podpoříme. Ať už byste se rádi vzali v balónu, svatbu v retro stylu, vezli se k obřadu nejdelším automobilem v Čechách nebo si nechali upéct desetipatrový dort.
Stačí jen naznačit, o profesionální realizaci se již postaráme my.

Cena

Výši odměny agentury stanovíte sami na základě vaší spokojenosti. Kompletní svatbu uhradíte až po její realizaci. Zdarma vám vyřídíme dokumentaci při objednávce svatby na klíč, vypracujeme první svatební návrh vč. celkového rozpočtu, poskytneme koordinátora po dobu vaší inspekční cesty a vytvoříme osobní svatební stránky.